Debiut Dominance „Slaughterof Hyman Offerings in the New Age of Pan”

Pod koniec sierpnia ukazał się debiutancki album polskiego zespołu black metalowego, Dominance.

Dominance powstali w 2019 roku. Muzycy nie są jednak debiutantami na polskiej scenie metalowej. Wywodzą się bowiem z takich kapel, jak Raped Christ i Mortalist. Po czterech latach lokalnych koncertów i samodzielnie wyprodukowanej taśmie demo „Sodomize with Steel”, powstał album „Slaughter of Human Offers in the New Age of Pan”. Zawarty na nim materiał powstał na przełomie maja i czerwca b.r w warszawskim Santa Studio. Rejestracją, miksami oraz masteringiem zajął się Haldor Grunberg, współpracujący z m.in z Behemoth, Dopelord czy Witchmaster.

Album ukazał się 25 sierpnia zarówno w wersji cyfrowej, jak i na płycie CD (dostępna na stronie wydawcy, czyli Putrid Cult). Okładka i layout to dzieło perkusisty zespołu, Witchfuckera. Pozostali członkowie to Hellcult (gitara) i Impaler (bas/wokal).

A co o wydawnictwie twierdzą sami muzycy? „W drodze szamańskiej infuzji „Slaughter of Human Offers in the New Age of Pan” otwiera bramę do jungowskiego wymiaru w Howardowskim krajobrazie taśmy demo. Krótko i na temat, bo nie przedstawia kłótni, ale ostateczny i dobrze przygotowany akt tytułowego usunięcia zewnętrznych przeszkód na drodze do wewnętrznej harmonii.