Bruklin i The Suits w Łodzi

0

Właśnie dobiegła końca trasa zespołu Bruklin #ocotyleszumu2. W ramach tourne, którego patronem medialnym było AntyRadio, zespół odwiedził 13 miast. Wśród nich była również Łódź, gdzie wystąpili w klubie Wooltura.

Niedzielne popołudnia to moment, gdy zdajesz sobie sprawę, że jutro trzeba iść do roboty. Nic się ciekawego nie dzieje. W tv nic fajnego nie puszczają… Nich się człowiekowi nie chce. Nie tym razem jednak. 16 kwietnia. Niby niedziela, a jednak… Czekasz na wieczór bo wiesz, że choć na chwilę przeniesiesz się w inny świat. Świat muzyki, która pozwoli Ci zapomnieć o wszystkim. A to za sprawą dwóch naprawdę bardzo dobrych zespołów: The Suits i Bruklin.

Zacznijmy od The Suits, którzy byli supportem. Jest to w miarę mało znany zespół. A szkoda, bo mają wielki potencjał. Na swoim koncie mają naprawdę dobrą płytę „Tide”. Ich image sceniczny jest oczywiście nawiązaniem do nazwy. Niech to jednak nikogo nie zmyli. Panowie potrafią dać czadu na koncercie. Ich muzyka to nie jakieś tam pitu-pitu, a rock w czystej postaci. Soczyste riffy, świetne teksty i idealnie pasujący do nich wokal. Plus niesamowita energia. Tego nie da się opisać. Trzeba być i zobaczyć na własne oczy. My byliśmy pod wrażeniem. I wiemy, że nie po raz ostatni. Pozostawili wielki niedosyt. Z tego miejsca zapraszamy do zapoznania się z twórczością The Suits. Ich debiutancki album dostępny jest na Spotify. Polecamy z czystym sumieniem.

The Suits na koncercie w Łodzi

Po świetnym koncercie The Suits przyszedł czas na występ zespołu z Łodzi, czyli Bruklin. Nie da się ukryć, że to dla nich przyszła znaczna część publiczności. Gdy zespół odwiedza swoje rodzinne strony, koncert staje się bardziej osobisty, emocjonalny. Ale chyba i trudniejszy. W końcu grają często dla ludzi, którzy widzieli ich początki i którzy przyszli zobaczyć, jak się rozwijasz. To najlepsi krytycy. Czy tak było w przypadku zespołu Bruklin? Trudno powiedzieć. Jeśli tak, to nie dali tego po sobie poznać. Widać, że scena jest ich żywiołem. Dali naprawdę świetny koncert. I to nie tylko od strony muzycznej. Przede wszystkim potrafią wejść w interakcje z publicznością. A to nie udaj się wszystkim. Nie da się ukryć, że siłą zespołu jest charyzmatyczny wokalista i bardzo dobrzy muzycy. Muzyka jest lekka, przyjemna, ale nie infantylna. Warto się z nią zapoznać.

Bruklin w Łodzi

To był naprawdę bardzo dobry koncert. Oba zespoły zadbały o to, by niedzielny wieczór był przyjemny i choć na chwilę mogliśmy zapomnieć o prozie życia. Jeśli będziecie mieli okazję zobaczyć The Suits lub Bruklin, idźcie. Nie pożałujecie. Polecamy.

Zapraszamy też do fotorelacji na naszym FB: http://facebook.com/rockpresspl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *