Lato to okres muzycznych festiwali. W samej Polsce jest ich kilkadziesiąt, jeśli nie kilkaset. Mniejsze i większe. Krótsze i dłuższe. Ale zawsze skupiają miłośników konkretnych gatunków czy artystów. Dzisiaj chcieliśmy Wam przybliżyć jeden nich – Festiwal Urwanych Filmów.

Wspomniany wyżej festiwal odbędzie już za niecałe 24 godziny w miejscowości Rowy (pod Sieradzem). Dwa dni zabawy i prawie 20 artystów na jednej scenie. Punk i Ska.

Pierwszy dzień ma być „bardziej łódzki”. O dobrą zabawę zadbają tego dnia: Delix, Royal Spirit, Supergrupa ’81, The Corpse, Royal Kids Of The 1977, 19 Wiosen, Werwolf’ 77 i Retain Mind. A jeśli jeszcze będziecie mieć siłę, muzę zapuści DJ Fagot.

Sobota to dzień „między wojewódzka”. Będziecie mogli zobaczyć: Beer Force, Zemsta Nietoperza, Nic Śmiesznego, Szewska Pasja, Burek! Dobry Pies, Pijacka, Bulbulators, The Sandals, Skacowani, Pogo-Da i Kosa Śmierci. A jeśli tego dnia jeszcze nie będzie Wam dość, będziecie mogli kontynuować zabawę przy muzyce DJ Rodzyna.

Organizatorzy, czyli Litzmannstad Crew, zadbali nie tylko o świetną muzykę. Jak sugeruje nazwa wydarzenia, wielu osobom może urwać się film po spożyciu zimnego piwka. Warto tu dodać, że wbrew coraz popularniejszej na innych tego typu imprezach modzie, gdzie złocisty napój podawany jest w kuflach, tutaj będziecie mogli go spożyć prosto ze schłodzonej butelki. Cena wręcz nie-festiwalowa – 8 pln

Jak wiadomo, nie samymi procentami człowiek żyje. Przynajmniej nie każdy. Do Waszej dyspozycji będą foodtacki z wege jedzonkiem. Przewidziane są również warsztaty i prelekcje.

Pole namiotowe (wliczone w cenę) działa od dzisiaj do niedzieli. Będą również (co oczywiste) toalety i (co mniej oczywiste) prysznice. Bilety są jeszcze dostępne. Cena to 60 PLN za dzień lub 100 PLN karnet dwudniowy. W tej sprawie piszcie do organizatorów: (https://www.facebook.com/profile.php?id=100090088150969)

Mamy nadzieję, że swoją obecnością i zabawą zachęcicie organizatorów do kolejnych edycji tego festiwalu.

default

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *