Velow z debiutanckim singlem „Nietykalna”

0

Solidna dawka gitar, chwytliwe brzmienie, zadziorny wokal i niebanalna refleksja w tekście — to wszystko znajdziecie w najnowszej propozycji od szczecińskiej kapeli Velow. Koniecznie posłuchajcie singla „Nietykalna”!

Velow to pięcioosobowa grupa znajomych, którzy postanowili chwycić za instrumenty, aby dać upust swoim emocjom i wyrazić własną optykę otaczającej ich rzeczywistości.

Zespół w składzie: Eryk Pacyna (wokal) Tomasz Guz (gitara) Sebastian Lisiecki (gitara) Wiktor Kowalczyk (bas) Krystian Tomasiak (perkusja)

Chłopaki pochodzą ze Szczecina i grają od 2021 roku, jednak na swoim koncie mają dobrze przyjęte single: „Omamiony”, „Mimo strat” i „Paranoja”.

Kolejnym rozdziałem ich kariery jest utwór „Nietykalna„. Gitarowy numer jest absolutnie reprezentatywną odsłoną brzmienia Velow, na które składają się enigmatyczne teksty i energiczna muzyka, tworząc rockową mieszankę wybuchową. Jak sami przyznają — ich muzyka to spójna opowieść.

Nietykalna opowiada o problemach obojętności w relacjach. O wchodzeniu w rutynę i związanych z tym przemyśleniach. Kiedy z całych sił próbujemy utrzymać płomień, który ledwo się tli, czasem może dojść do refleksji — czy na pewno powinien dalej płonąć, a może już czas, aby zgasł? tak o nowym singlu mówią członkowie zespołu Velow.

Singiel „Nietykalna” jest jednocześnie symbolicznym wyjściem z mroku zespołu. Utwór jest bowiem bezpośrednią zapowiedzią debiutanckiego albumu Velow, zatytułowanego Wizje. Wydawnictwo ujrzał światło dzienne już 14 kwietnia. Tuż po jego premierze muzycy ruszą w trasę z nowym materiałem, która obejmie pięć przystanków w całej Polsce:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *