TainT z nowym singlem „Bullet of Revolution”

TainT to dosyć młody zespół. Na swoim koncie mają kilka ciekawych wydawnictw. Niedawno ukazał się ich świetny singiel „Bullet of Revolution”.

W skład zespołu z Pszczyny, od 2020 roku, wchodzą Kacper Kamiński (wokal), Krystian Mucha (bas), Mateusz Pydyn (gitara) oraz Grzegorz Ryskalok (perkusja). Czterech muzyków, których rozsadza energia. Zdeterminowani, by grać i prezentować się szerszej publiczności.

Ich pierwsza płyta, EP, pt. ”Under Control” ukazała się w 2020 roku. W maju ub.r ukazała się kolejna EP-ka pt. “Looking for Myself”. Teraz zaś prezentują wspomniany wyżej singiel.

Warto dodać, że zespół został doceniony podczas Jeleniogórskiej Ligii Rocka, zagrali pierwszy zagraniczny koncert podczas festiwalu Bautzener Frühling w Niemczech, a także wystąpili podczas finału Antyfestu Antyradia.

Ich muzyka oscyluje wokół Alternative Groove Metalu oraz Nu-Metalu. Tak, wiem. Nu-metal nie kojarzy się dobrze. Ocenianie wykonawcy tylko po tym, jakiemu stylowi najbliższa jest jego muzyka, bez zapoznania się z jego twórczością, może być bardzo krzywdzące. Posłuchajcie, nim ocenicie. Warto.