Metal Mine Festival po raz szósty

Metal Mine Festival to wydarzenie, które odbywa się w wyjątkowym miejscu, jakim jest Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu. Szósta edycja festiwalu odbędzie się w dniach 22-25 sierpnia.

Pierwsza edycja festiwalu Metal Mine odbyła się w 2018 roku, również w starej kopalni. Zainteresowanie było na tyle duże, że z jednodniowej imprezy w ciągu zaledwie kilku lat, MMF przerodziło się w czterodniowe święto dla metalowej braci.

Sukcesu można upatrywać nie tylko w wyjątkowej lokalizacji, ale również wyjątkowo dobranym line-upie. Do tej pory Stara Kopalnia gościła takich wykonawców jak Decapitated, KAT & Roman Kostrzewski, Acid Drinkers, Furia czy Baalzagoth. Zresztą nie sposób wymienić tu wszystkich artystów.

A jak wyglądać będzie to w bieżącym roku? Ponownie w tej największej, postindustrialnej atrakcji turystycznej w naszym kraju, między kopalnianymi maszynami, na terenie festiwalu powstanie strefa z food truckami i zimnym piwem, stoiska z merchem wykonawców oraz pole namiotowe.

Równie zacnie prezentuje się tegoroczny line-up. Do tej pory swoją obecność potwierdzili:

Dom Zły, In the name of God, Serpents, Destroyer 666, Watain, Vomitory, Nytt Land, Arkona, Hideus Divinity, Morrath, Furia, Obscure Sphinx, Mephorash, Bipolar Architecture, Trylion, Gutalax, Pleń oraz Sewer Dwellers

Karnety na festiwal możecie nabyć za pośrednictwem Ticketmaster

– 283,50 zł – karnet 3-dniowy
– 325,50 zł – karnet 3-dniowy+pole namiotowe
– Cena biletu zawiera opłatę serwisową ticketmaster.pl